Michał Wyderka Filmowiec

Warsztaty

>

Warsztaty i szkolenia

Dzięki moim szkoleniom i warsztatom filmowym, odkryjesz tajniki tworzenia filmów od podstaw. Rozwijaj swoje umiejętności filmowe razem ze mną.

Warsztaty 1:1

Warsztaty filmowe 1:1 stanowią wyjątkową możliwość skrojonego na miarę rozwoju w dziedzinie filmu. W trakcie tych sesji skupiam się wyłącznie na Tobie, Twoich celach i potrzebach. To nie tylko nauka – to podróż odkrywania sztuki filmowej, dopasowana do Twojego tempa i zainteresowań. Wspólnie zgłębiamy tajniki reżyserii, operowania kamerą, montażu i więcej. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy też chcesz podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom, moje indywidualne warsztaty zapewnią Ci nie tylko wiedzę, lecz także inspirację i praktyczne doświadczenie.

Koszt warsztatów: 120 zł / godz.
Termin: Ustalany indywidualnie

Szkolenia grupowe

Oprócz indywidualnych warsztatów, prowadzę również szkolenia grupowe w obszarze filmowania. Te interaktywne sesje to nie tylko okazja do nauki od siebie nawzajem, ale także do budowania zespołowego ducha filmowej kreatywności. Dzięki temu formatowi, uczestnicy mogą wymieniać się pomysłami, inspiracją i wspólnie rozwijać umiejętności filmowe. Szkolenia grupowe stwarzają dynamiczne środowisko, które napędza twórczość i pomaga uczestnikom rozwijać się jako filmowcy.

Koszt i termin szkolenia ustalany indywidualnie.

Dlaczego warto

  • indywidualne podejście, dostosowane do Twoich celów,
  • w przypadku szkoleń otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia,
  • moje podejście to nauka poprzez działanie, dając Ci realne umiejętności filmowe, którymi od razu możesz się posługiwać. 

Informacje dodatkowe

Moje warsztaty i szkolenia są skierowane zarówno do początkujących filmowców, którzy chcą wkroczyć w świat filmu, jak i do tych, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności filmowe.

Nie ma ograniczeń wiekowych – pasja do tworzenia filmów łączy nas bez względu na wiek.

Warsztaty i szkolenia najczęściej odbywają się w Bielsku-Białej. Jeśli jesteś zainteresowany(a) udziałem w warsztatach lub szkoleniu, zachęcam do skontaktowania się ze mną. Razem możemy odkryć fascynujący świat filmu i rozwijać Twoje umiejętności filmowe.